Çatı Tabelası

Çatı Tabelası İmalatı

Çatı tabelası imalatı , çatı tabelaları , ışıklı çatı tabelaları , çatı tabela reklam , paslanmaz çatı reklamları , çatı tabelası , çatı tabelası modelleri , çatı reklam fiyatları , ışıksız çatı tabelası , ışıklı çatı tabelası

Çatı tabelası yaptıracak firma veya kurumun ilk önce tabelanın konulması gereken yer hakkında fizibilite çalışması yaptırması gerekmektedir.
Diğer tabelalara göre daha fazla rüzgar alması çatı tabelalarının montajının çok dikkatli yapılması gerektiği başlıca kurallarından biridir.Çatı tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği bina kat sayısı tabelanın okunması gereken mesafe tabela zemin ölçüleri vb unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanıp fotoğraflarının okunması gereken yerden çekilip görsel tasarımının buna göre yapılması gerekmektedir.

 
Çatılara koyulmak üzere tasarlanan büyük boyutlarda tabela modelleridir . çatı tabelaları bir çok şekilde projelendirilebilir . Çatı tabelaları hakkında daha fazla bilgi almak için gençler tabela adresini ziyaret edebilirsiniz . Çatı tabelaları fiyatları ve modelleri hakkında bilgilere erişebilirsiniz.

Çatı Tabelası Modelleri

Şimdi Arayınız
7 / 24 WhatsApp Yaz